Home Tai Chi Tai Chi Qi Gong

Tai Chi Qi Gong

Tai Chi görünürlüğündeki sadelik, akıcılık ve basitliğin aksine öğrenilmesi sabır gerektiren, sadece soyağacına sahip yetkin bir eğitmenin gözetimi altında zamana yayılarak öğrenilebilen bir sanattır. Tai Chi her zaman makul kalmayı ve asla ekstremlere ulaşmamayı öngören felsefesi sayesinde tüm bedensel çalışmalar içinde uygulanması en güvenli olanıdır ve ileri yaşlara kadar kaliteli ve sağlıklı bir yaşam için etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış katkı sağlar. Tai Chi çalışabilmek için gereken tek şey rahat bir elbisedir. Rahat kıyafetlerinizi giyin ve bizimle Tai Chi öğrenmeye başlayın.

Qigong’un kelime anlamı “Yaşam Enerjisi Çalışması”. Chi Kung olarak da yazılır. Geleneksel Çin sağlığı koruma ve tedavi yöntemidir. Qigong’un geçmişi 5000 yıl öncesine dayanır. Zihin, nefes ve hareketin uyumlu koordinasyonu ve kombinasyonundan oluşan çok geniş egzersiz sistemidir. Kimi çevrelerce Çin Yogası olarak da tanımlanır. Her yaştan ve farklı sağlık seviyesindeki insanlar tarafından güvenle uygulanabilir. Bu eşsiz ve eski bilgileri öğrenmek ve deneyimlemek isterseniz stüdyomuzda düzenlenen dersleri ve atölyeleri kaçırmayın.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız. Kabul Et Daha Fazla Oku